Czyste Światło

Oferuję

Analizy:
 
Analiza oporów (zewnętrznych i wewnętrznych) w stworzeniu harmonijnego związku miłości.
W analizie szczegółowo opisuję dostrzeżone przeze mnie opory, ograniczenia i lęki, oraz niekorzystne tendencje, błędne wyobrażenia i niewłaściwe przekonania, mające realny wpływ na łatwą i skuteczną kreację związku. Dzięki temu dowiecie się z czym i jak pracować, aby w pełni otworzyć się na korzystanie z całego potencjału jaki ze sobą niesie harmonijny związek partnerski.
 
Analiza związku – analiza przeznaczona jest dla par, lub osób które maja kandydata do stworzenia związku. W analizie opisuję tendencje i potencjał konkretnej pary, realną harmonię między partnerami, intencje obydwojga osób do stworzenia związku, karmiczne obciążenia w danej relacji oraz różne destrukcyjne mechanizmy mogące mieć wpływ na jakość tej relacji.
Jeżeli już jesteście w związku, który nie jest w pełni satysfakcjonujący, a mimo to, chcecie koniecznie nadal być z daną osobą to dzięki analizie dowiecie się co powoduje frustracje i na ile możliwe jest tą relacje jeszcze uzdrowić (intencje własne i partnera).
 
Analiza otwartości finansowej – w tej analizie opisuję opory, przeszkody i ograniczenia podświadomego umysłu, które mają realny wpływ na codzienne życie, utrudniając osiągnięcie samodzielności oraz pełnej niezależności finansowej. Dzięki tej analizie dowiecie się, gdzie leżą przyczyny niepowodzeń w kreowaniu obfitości i dostatku, oraz co powoduje, że jeszcze nie zarabiacie na swoich talentach i zdolnościach. Dla tych którzy nie wiedzą jeszcze, w którym kierunku podążać, analiza będzie dobrą wskazówką i ukierunkowaniem w dalszej pracy nad świadomością dostatku.
 
Inwestycja: 90zł, czas oczekiwania ok. 1 tyg. Do analizy niezbędna jest fotografia badanej osoby.
 
Konsultacje – dotyczą pracy związanej z rozwojem osobistym i rozwojem duchowym. Związane są z tematami poprawy warunków życia, jakości związków, czy możliwości finansowych. Opierają się min. o samoocenę, poczucie bezpieczeństwa i relacje z ludźmi.
Na konsultacje zapraszam osobiście, bądź przez Skype.
Inwestycja: 200zł/h
 
Modlitwa wstawiennicza Modlitwę wstawienniczą możemy zrobić w każdym temacie i dla każdego, zrobiona z czystymi intencjami w żaden sposób nie narusza wolnej woli drugiego człowieka.
Przykładowe tematy modlitwy wstawienniczej: o najlepsze rozwiązanie danego problemu, w intencji przyciągnięcia harmonijnego partnera, o ofertę dobrej pracy itp.
Modlitwę wykonuję przez 3 dni z rzędu z tą samą intencją. Po zakończonej modlitwie zawsze wysyłam spisane inspiracje, do dalszej samodzielnej pracy nad sobą.
 
Inwestycja: 120zł
 
Dekrety afirmacyjne:
Dekret afirmacyjny to zestaw pozytywnych myśli i idei i inspiracji połączonych ze sobą tematycznie tak, aby poprzez systematyczne ich powtarzanie" wkodować" do naszej podświadomości „pozytywny program” zawarty w takim dekrecie. Dzięki pracy z dekretem afirmacyjnym, mamy możliwość zastąpić stare, często destruktywne i ograniczające nas przekonania, pozytywnymi wartościami. W taki oto sposób dajemy sobie możliwość zmiany nastawień do siebie, ludzi i otaczającej nas rzeczywistości, by w pełni cieszyć się życiem i wszelkimi jego przejawami.
 
Inwestycja: 90zł
 
Sesje regresingu -
Regresing® mogę polecić z własnego doświadczenia, jest to bardzo skuteczna metoda pracy z podświadomością. W czasie sesji mamy możliwość skonfrontowania się z własnymi, ograniczającymi nas przekonaniami, dotarcia do ich źródła i świadomego zrezygnowania z podtrzymywania ich w swoim umyśle.
Więcej o Regresingu® dowiesz się w dziale: artykuły
 
Sesja trwa ok 1,5 - 2h. Inwestycja: 100zł/h. Możliwość sesji przez skype .
Chirurgia Fantomowa
Chirurgia Fantomowa to naturalna i bezinwazyjna metoda, mająca na celu przywrócenie harmonii i równowagi w ciele człowieka. Chirurg fantomowy pracuje w polu energetycznym człowieka. Pole to, tworzy się poprzez procesy biochemiczne i elektryczne, zachodzące w każdej komórce naszego ciała i jest nośnikiem informacji o naszym stanie fizycznym i psychicznym. Sesję chirurgii fantomowej, rozpoczynamy rozmową, by ustalić cel wizyty i poszukać często nieuświadomionych przyczyn powstania dolegliwości. Część manualna, przypomina przyjemny masaż. Chirurgia fantomowa skutecznie wspomaga leczenie wielu chorób w różnym stopniu ich zaawansowania. Jest bardzo pomocna w stanach nerwicowych, depresyjnych, zaburzeniach psychosomatycznych.
 
Inwestycja: 150zł/sesje. Sesja trwa ok 1,5h.

Usuwanie węzłów karmicznych
więcej informacji w artykule
Inwestycja: 200zł/h.

Harmonizacja półkul mózgowych
więcej informacji w artykule 
Inwestycja: 70z
ł, przeciętny czas zabiegu ok 30 min. 

Rozcinanie więzi karmicznych
więcej informacji w artykule
Inwestycja: 150zł, przeciętny czas zabiegu ok 60 min.

Praca na czakramach
więcej informacji w artykule
Inwestycja: 100zł, przeciętny czas zabiegu ok 40 min.

Kompletowanie duszy
więcej informacji w artykule
Inwestycja: 250zł, przeciętny czas zabiegu ok 1,5h.

Zabiegi wykonuję na odległość, do zabiegu potrzebuję  fotografię (widoczna wyraźnie cała twarz) danej osoby.

Terapia Bars
– Terapia Bars jest metodą manualną, polegającą na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, w których zmagazynowane są nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: szczęścia, kreatywności, pieniędzy, zdrowia, starzenia się, i innych. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa.
 
Inwestycja: 150zł - sesja trwa ok 1,5h.