Czyste Światło

Aktualności

Warsztat Sylwestrowy: "Mój własny potencjał - otwartość na nowe możliwości"

Termin: 29 grudzień (zaczynamy kolacją w sobotę o 19) - 1 styczeń (kończymy późnym świadaniem).
Miejsce: Dom pod Lipą, Silna Nowa
Inwestycja: 790zł (w cenie pełne wegetariańskie wyżywienia, 3 noclegi, dwa dni warsztatów, bufet sylwestrowy + cudowna impreza)  Pozostało wolnych miejsc:BRAK MIEJSC


W pięknym miejscu, z obfitym wegetariańskim jedzeniem, będziemy pracowali nad własnym, indywidualnym potencjałem i przede wszystkim nad otwartością na nowe możliwości i umiejętnością wykorzystania ich.

Każdy z Nas ma indywidualny i unikalny własny potencjał. Potencjał, który możemy wyrażać w świecie i którym z łatwością możemy dzielić się z innymi ludźmi.

Czasem mimo, że wiemy co byśmy chcieli robić, to nachodzą nas różne wątpliwości. Nie mamy wystarczającej mocy i odwagi, by po prostu iść za tym co chcemy. Wolimy trzymać się tego co stare i znane, choć serce wyrywa się już do czegoś innego.

Czasem robimy to, co chcemy, ale ciągle mamy poczucie, że moglibyśmy znacznie więcej. A jednak nie potrafimy. Mamy poczucie ograniczenia i utknięcia, często brakuje nam energii. Brakuje siły, która by porwała nas i nasze działania, na znacznie większą skalę. Nie umiemy wykorzystywać możliwości i wydaje nam się, że Życie nam ich w ogóle nie stwarza. Kręcimy się tylko w przestrzeni, którą znamy i która jest zbiorem naszych wyobrażeń, ograniczeń i nie umiemy wyjść poza nią.

Rok 2019, po sumowaniu daje nam Trójkę. Co oznacza, że wibracja tego roku będzie doświadczaniem szczęśliwych zbiegów okoliczności, nowych możliwości. Wyjątkowość tego Roku, polega na ujawieniu potencjału i kreatywnym wykorzystaniu go dla ogółu dobra innych ludzi. Dlatego ważne jest to, by umieć tą energię wykorzystać, a co za tym idzie, wykorzystać nowe możliwości.
Jeśli czujesz, że i Ty masz na to ochotę, Zapraszamy :)).

Program:
29 grudzień (sobota) – zaczynamy kolacją o 19:00, o 20:00 powitanie i warsztaty
30 grudzień (niedziela) – 9:00 śniadanie, 13:30 –obiad (zupa i 2 danie), 16:00-kawa,herbata,deser, 19:00-kolacja – między posiłkami cały dzień warsztaty - od rana do wieczora.
31 grudzień – podobnie jak sobota z tym, że + nocny Bufet Sylwestrowy i impreza : ))))
1 styczeń – śniadanie, krótki warsztat, pyszne ciasto, wykwaterowanie.
(wszystkie posiłki wegetariańskie, obfite, podane w formie szwedzkiego stołu, przygotowane z naturalnych i dobrych składników)

Miejsce: Dom pod Lipą- Silna Nowa - 1h od Poznania, 3,5h od Warszawy, 3,5h od Wrocławia i 5,5h od Krakowa.


Kurs Uzdrawiania Duchowego i Energii Kwantowej: Poznań i Warszawa (kursanci zapisują się na warsztat w Poznaniu, albo w Warszawie)
Poznań, 12-13 styczeń (sob:10:00-18:00 i ndz: 9:00-17:00)

Warszawa 2-3 marzec (sob: 10:00-18:00 i ndz 9:00-17:00)
Możliwość noclegu na miejscu.

Inwestycja: 480zł  Pozostało miejsc: 2 (Poznań) i 6 (Warszawa)

Uzdrawianie duchowe, powinno być naturalnym procesem dla każdego z nas. Kiedy potrafimy korzystać z Naszych energii duchowych, wpływamy na poprawę naszego zdrowia, jakości życia, widzenia rzeczywistości, nastawienia do świata i ludzi. Proces ten jest holistyczny i nieinwazyjny, a jednocześnie w zgodzie z tym co najlepsze dla rozwoju uzdrawianej osoby. W pracy z energią najważniejsze jest, byśmy potrafili dostrajać się do niezwykle subtelnych, wysoko wibracyjnych energii.

Dlatego ważne jest, byśmy dbali o samych siebie, o swoje własne wibracje, otwierali się na intuicje i rozwijali własną świadomość. Ważna jest świadomość tego co robimy i po co to robimy, bo to znacznie wpływa na skuteczność naszych zabiegów. Na zajęciach będziemy rozwijali czakrę serca, korony, 3 oka, aby aktywować wielowymiarową percepcję i zdolności pozazmysłowe. Ćwiczenia, które wykonamy pozwolą na udrożnienie własnych kanałów przepływu, rozwój wrażliwości energetycznej.

W trakcie zajęć, zabiegi wykonujemy wzajemnie na sobie. Będziemy uczyć się pracy w polu energetycznym człowieka. Pole to, tworzy się poprzez procesy biochemiczne i elektryczne zachodzące w każdej komórce naszego ciała. Jest nośnikiem informacji o naszym stanie fizycznym, będziemy uczyć się odczytywać informacje i pracować na:
- ciałach subtelnych
- czakrach
- organach i narządach: wątroba, jelita, żołądek, gardło, głowa, płuca, kręgosłup itd.

Zabiegi przywracają prawidłowy przepływ energii w ciele, w jego poszczególnych strukturach, poprawiają kondycję pracy poszczególnych narządów, organów. Pozwalają przywrócić przepływ energii tam – gdzie mamy zastój i usunąć nadmiar energii w miejscach, które są przeładowane. Przy większej praktyce i rozwijaniu umiejętności, możemy wykonywać tzw. operacje fantomowe, które często zastępują chirurgiczne klasyczne zabiegi.
Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.
Droga do Szczęśliwych i Spełnionych Związków - KURS ONLINE 
 4 - 22 luty 2019r.
Zapraszam osoby, które już są w Związkach, a chcą rozwijać i uzdrawiać relacje i tych, którzy dopiero chcą Związki kreować. Temat będzie omówiony i transformowany dogłębnie, z każdej możliwej strony: bliskość, wzorce odrzucenia, DDA, seksualność, związki karmiczne, wpływ relacji z rodzicami na związki, konflikty w związkach, harmonia i miłość w związku, umiejętność bycia w relacji i tworzenia dobrych związków i wiele innych.
Inwestycja: 329zł. Pozostało: 4 miejsca
Jak to będzie wyglądało w praktyce?
Codziennie przez 3 tygodnie (z wyjątkiem sobót i niedziel, w których czas jest na nadrobienie materiału : ), spotykamy się w zamkniętej grupie na fb (dostęp tylko dla uczestników). Zaczynamy w poniedziałek o 8 rano - 4 lutego i kończymy w piątek 22 lutego, spotkaniem wieczornym o 20:00.
Rano o 8:00, spotykamy się na krótką medytację i omówienie tematu dnia i ćwiczenia (ok 20min). Ćwiczenia są w taki sposób skonstruowane, by każdy mógł w nich uczestniczyć i je wykonywać w ciągu dnia, niezależnie od tego co robi, gdzie się znajduje i ile ma czasu. Wieczorem o 20:00 spotykamy się ponownie. Będzie to znacznie dłuższe spotkanie, w formie wykładu (ok 1-1,5h) Jeżeli nie zawsze możesz być na żywo, nic nie szkodzi. Wszystkie nasze spotkania będą nagrywane i potem w dowolnej chwili możesz je sobie odsłuchać w ciągu dnia. Jak również wracać sobie do poprzednich. Możesz również wracać do filmików, po zakończeniu kursu. W sumie w trakcie kursu, odbędzie się 30 spotkań na żywo i ok 50 godzin zegarowych.
Kochani, nie jest to krótko, wiem o tym. Ale wiem również, że jeżeli chcemy naprawdę gruntownie podejść do tematu relacji, nie da się tego zrobić w jeden dzień, czy weekend. Każdy dzień, będzie dniem osobnym, ale jednocześnie kontynuacją procesu, w którym jesteśmy. Dlatego nie ma możliwości, by dołączyć w trakcie np. w połowie kursu.
W trakcie kursu będziemy dotykali w sobie różnych spraw, zdarzeń w przestrzeni Związków, bliskości, relacji. Pracowali na różnych przestrzeniach. Czasami będzie bardzo przyjemnie, ale może być też boleśnie, a czasem wzruszająco i odkrywczo. Wszystko jednak po to, by w efekcie dogłębnie uzdrowić temat Związków Partnerskich. By poprawić jakość związków, w których jesteśmy, bądź otworzyć się na harmonijną relację, jeśli dopiero związek kreujemy.
Związki są naprawdę cudowne. Jeśli potrafimy w nich być, z nich korzystać, są ogromnym wsparciem, ogromną siłą dla Nas, Naszego Rozwoju i całego naszego Życia.
Dla kogo kurs?
Dla Wszystkich chętnych, którzy chcą uzdrowić w sobie temat Związków Partnerskich, podnieść jakość związku, w którym już są, i dla tych, którzy są sami i chcą dopiero związek kreować.
Opinie uczestników:

Warsztat był fantastyczny. Kinga zafundowała nam dużo różnorodnych ćwiczeń, które trafiały w sedno sprawy fajną energię i atmosfere. Kinga dziękuje z całego serca za warsztat. Za każdym razem kiedy się z Tobą spotykam zadziwiasz mnie swoją osobą, jesteś dla mnie wielką inspiracją i cudowną przewodniczką, krótko mówiąc uwielbiam Ciebie :). Sylwia

Ja się jeszcze otrząsnąć nie mogę po tych warsztatach, ponieważ to ile zyskałem po nich, jest nie do opisania i mocno przerosło moje oczekiwania. Kinga jako prowadząca jest w swoim żywiole, tryskająca radością, lekkością i entuzjazmem. Strasznie mi brakowało takich bardziej praktycznych warsztatów (bo ile można siedzieć i słuchać wykładów), a Kinga dała nam naprawdę bardzo dużo konkretnej praktyki i to jeszcze świetnie, intuicyjnie czując uczestników, wiedząc świetnie jak ich poprowadzić, za co naprawdę duży szacunek. Łukasz Kubiak

Już do Was tęsknię! Jesteście niesamowici:D Rozpiera mnie energia i nie mogę się poskładać:D To był zdecydowanie mój najlepiej spędzony czas wśród ludzi od dawna:D Tyle inspiracji, tyle wsparcia i dobrej energii... Wywaliłam z siebie tony emocji i ciężko byłoby mi przerobić to wszystko w domu:) Grupa dream team, było BOSKO! I pomyśleć, że jeszcze niedawno tak mocno zamykałam się na ludzi:) Kinga stworzyła coś czego jeszcze nie było, a czego oczekiwałam od dawna, a to co się działo przez ten weekend przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Mnóstwo zajęć praktycznych, poruszanie problemu z różnych perspektyw, o których nawet bym nie pomyślała. Intensywna i konkretna praca nad sobą przy świetnym prowadzeniu Kingi i cudownym wsparciu całej grupy. Kinga, Twoja lekkość i naturalność w przekazywaniu swojej mądrości, wsparcie i prowadzenie - coś wspaniałego:) Chcę więcej i z całego serca polecam wszystkim, którzy chcą otworzyć się na dużo, dużo więcej!!! Karolina Derkowska

To były cudowne warsztaty spędzone w fantastycznej atmosferze wśród kochanych osób. Poznanie Was sprawiło mi ogromną radość.
Kinga, bardzo Ci dziękuję za te niezwykłe warsztaty podczas, których dowiedziałam się wiele nowych rzeczy o sobie. Pozwoli mi
to dać duży krok na przód, odblokować się na całe dobro, które do mnie płynie :) Jesteś cudowną istotką pełną pięknych inspiracji i masz naprawdę niezwykły dar od przekazywania tej mądrości i prowadzenia ludzi. Kasia Zukowska

Czasem niepotrzebnie się szarpiemy bez większych efektów. Dzięki temu warsztatowi dowiedziałem się jak to zmienić. Poznałem bliżej siebie i wiem już na pewno, że jeśli otworzysz serce nigdy nie będziesz sam. Wartością dodaną są inspirujące osoby, które miałem okazję poznać. Wszystkich Was serdecznie pozdrawiam i cieszę się, że miałem okazję spędzić z Wami wspaniały weekend !!! Piotr Kruszynski

Cudowna atmosfera wspaniali ludzie otwartość życzliwość wrażliwość szacunek zrozumienie uzdrowienie. Dziękuję Kingo. Basia

Głęboki, wartościowy i bardzo inspirujący warsztat. Uzdrawianie nie tylko aspektów finansowych, ale ich podstawy....samooceny, poczucia własnej wartości...Bardzo polecam. Pozdrawiam Wszystkie wspaniałe osoby, które miałam okazję poznać na warsztacie. Super grupa. Małgosia Sroka

Kinga dziękuję Ci za te cudowne warsztaty. Było wspaniałe i tak inspirujaco. Cudowni kochani dobrzy ludzie, niesamowite wsparcie. To był dla mnie mocny i bardzo warosciowy warsztat. Dziękuję za ćwiczenia, za pokonywanie leków, za wychodzenie ze strefy komfortu, za wszystkie komfrontacje które były mi tak potrzebne. Dziękuję i czekam na powtórkę warsztatów :) Natalia Szczepanik

Najlepsze warsztaty na jakich byłem. Najfajniejsza prowadząca i grupa. Dziękuje wam. Pomogliście mi rozejrzeć się w sobie. Lepiej wiem w jakim punkcie jestem i powoli zaczynam temat ogarniać. Tyle się o sobie dowiedziałem. Każdy z was pomógł mi coś w sobie odkryć. Dziękuje wam za to. Michał Mazur

Dziękuję wszystkim za wspaniały warsztat. Tobie Kinga szczególnie za Twoja mądrość, którą się z nami podzieliłaś! We wspaniałej atmosferze wspaniałych ludzi dotknąłem styku materii i duchowości. Uświadomiłem sobie wiele zależności i praw mających zasadniczy wpływ na moje życie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i POLECAM pracę z Kingą!!! Piotr Kruszewski

Wspaniałe warsztaty! Wspaniali ludzie! Boska energia ! I to cudowne poczucie, że nie nie jestem tylko odbiorcą, ale i jednym ze współtwórców tego co się działo. Dziękuję Ci Kingo i wszystkim, którzy uczestniczyli w tym warsztacie! Agnieszka Redkowiak

Jestem niesamowicie Wdzięczna za cudowny weekend ze Wspaniałymi Ludźmi. Wiele rzeczy się nauczyłam, dużo sobie przypomniałam. Kingo, obdarzasz każdego wielką dawką pozytywnej energii, jesteś doskonałym nauczycielem Oby jak najwięcej takich Warsztatów Dziękuję z całego serca , Agnieszka Sagalara