Czyste Światło

Kursy i szkolenia

Warsztat Sylwestrowy: "Mój własny potencjał - otwartość na nowe możliwości"

Termin: 29 grudzień (zaczynamy kolacją w sobotę o 19) - 1 styczeń (kończymy późnym świadaniem).
Miejsce: Dom pod Lipą, Silna Nowa.
Inwestycja: 790zł (w cenie pełne wegetariańskie wyżywienia, 3 noclegi, dwa dni warsztatów, bufet sylwestrowy + cudowna impreza)  Pozostało wolnych miejsc: 1


W pięknym miejscu, z obfitym wegetariańskim jedzeniem, będziemy pracowali nad własnym, indywidualnym potencjałem i przede wszystkim nad otwartością na nowe możliwości i umiejętnością wykorzystania ich.

Każdy z Nas ma indywidualny i unikalny własny potencjał. Potencjał, który możemy wyrażać w świecie i którym z łatwością możemy dzielić się z innymi ludźmi.

Czasem mimo, że wiemy co byśmy chcieli robić, to nachodzą nas różne wątpliwości. Nie mamy wystarczającej mocy i odwagi, by po prostu iść za tym co chcemy. Wolimy trzymać się tego co stare i znane, choć serce wyrywa się już do czegoś innego.

Czasem robimy to, co chcemy, ale ciągle mamy poczucie, że moglibyśmy znacznie więcej. A jednak nie potrafimy. Mamy poczucie ograniczenia i utknięcia, często brakuje nam energii. Brakuje siły, która by porwała nas i nasze działania, na znacznie większą skalę. Nie umiemy wykorzystywać możliwości i wydaje nam się, że Życie nam ich w ogóle nie stwarza. Kręcimy się tylko w przestrzeni, którą znamy i która jest zbiorem naszych wyobrażeń, ograniczeń i nie umiemy wyjść poza nią.

Rok 2019, po sumowaniu daje nam Trójkę. Co oznacza, że wibracja tego roku będzie doświadczaniem szczęśliwych zbiegów okoliczności, nowych możliwości. Wyjątkowość tego Roku, polega na ujawieniu potencjału i kreatywnym wykorzystaniu go dla ogółu dobra innych ludzi. Dlatego ważne jest to, by umieć tą energię wykorzystać, a co za tym idzie, wykorzystać nowe możliwości.
Jeśli czujesz, że i Ty masz na to ochotę, Zapraszamy :)).

Program:
29 grudzień (sobota) – zaczynamy kolacją o 19:00, o 20:00 powitanie i warsztaty
30 grudzień (niedziela) – 9:00 śniadanie, 13:30 –obiad (zupa i 2 danie), 16:00-kawa,herbata,deser, 19:00-kolacja – między posiłkami cały dzień warsztaty - od rana do wieczora.
31 grudzień – podobnie jak sobota z tym, że + nocny Bufet Sylwestrowy i impreza : ))))
1 styczeń – śniadanie, krótki warsztat, pyszne ciasto, wykwaterowanie.
(wszystkie posiłki wegetariańskie, obfite, podane w formie szwedzkiego stołu, przygotowane z naturalnych i dobrych składników)

Miejsce: Dom pod Lipą- Silna Nowa - 1h od Poznania, 3,5h od Warszawy, 3,5h od Wrocławia i 5,5h od Krakowa.
Kurs Uzdrawiania Duchowego i Energii Kwantowej Poznań - 12-13 styczeń

Poznań, 12-13 styczeń (sob:10:00-18:00 i ndz: 9:00-17:00)
Możliwość noclegu na miejscu.
Inwestycja: 480zł
Uzdrawianie duchowe, powinno być naturalnym procesem dla każdego z nas. Kiedy potrafimy korzystać z Naszych energii duchowych, wpływamy na poprawę naszego zdrowia, jakości życia, widzenia rzeczywistości, nastawienia do świata i ludzi. Proces ten jest holistyczny i nieinwazyjny, a jednocześnie w zgodzie z tym co najlepsze dla rozwoju uzdrawianej osoby. W pracy z energią najważniejsze jest, byśmy potrafili dostrajać się do niezwykle subtelnych, wysoko wibracyjnych energii.

Dlatego ważne jest, byśmy dbali o samych siebie, o swoje własne wibracje, otwierali się na intuicje i rozwijali własną świadomość. Ważna jest świadomość tego co robimy i po co to robimy, bo to znacznie wpływa na skuteczność naszych zabiegów. Na zajęciach będziemy rozwijali czakrę serca, korony, 3 oka, aby aktywować wielowymiarową percepcję i zdolności pozazmysłowe. Ćwiczenia, które wykonamy pozwolą na udrożnienie własnych kanałów przepływu, rozwój wrażliwości energetycznej.

W trakcie zajęć, zabiegi wykonujemy wzajemnie na sobie. Będziemy uczyć się pracy w polu energetycznym człowieka. Pole to, tworzy się poprzez procesy biochemiczne i elektryczne zachodzące w każdej komórce naszego ciała. Jest nośnikiem informacji o naszym stanie fizycznym, będziemy uczyć się odczytywać informacje i pracować na:
- ciałach subtelnych
- czakrach
- organach i narządach: wątroba, jelita, żołądek, gardło, głowa, płuca, kręgosłup itd.

Zabiegi przywracają prawidłowy przepływ energii w ciele, w jego poszczególnych strukturach, poprawiają kondycję pracy poszczególnych narządów, organów. Pozwalają przywrócić przepływ energii tam – gdzie mamy zastój i usunąć nadmiar energii w miejscach, które są przeładowane. Przy większej praktyce i rozwijaniu umiejętności, możemy wykonywać tzw. operacje fantomowe, które często zastępują chirurgiczne klasyczne zabiegi.
Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.Opinie o moich warsztatach:

Warsztat był fantastyczny. Kinga zafundowała nam dużo różnorodnych ćwiczeń, które trafiały w sedno sprawy fajną energię i atmosfere. Kinga dziękuje z całego serca za warsztat. Za każdym razem kiedy się z Tobą spotykam zadziwiasz mnie swoją osobą, jesteś dla mnie wielką inspiracją i cudowną przewodniczką, krótko mówiąc uwielbiam Ciebie :). Sylwia