Czyste Światło

O mnie

Kinga Roszczyniała
Mam na imię Kinga. Moja świadoma przygoda z rozwojem duchowym rozpoczęła się w 2004 r. Początkowo było to dosyć chaotyczne poszukiwanie jakiegokolwiek sposobu poradzenia sobie z nawarstwiającymi się od lat problemami, aż w końcu stopniowo, coraz jaśniej i wyraźniej przejawiła się i wykrystalizowała moja własna duchowa ścieżka.
 
Silna nerwica i lęki przed ludźmi nie pozwalały mi na swobodne i spontaniczne przejawianie się, a co dopiero na realizowanie najwspanialszych marzeń. Duże poczucie niespełnienia, blokowało możliwość stworzenia harmonijnego związku, a brak poczucia niezależności skutecznie krępował wszystkie próby wyrwania się z mentalnie ograniczonego środowiska. Pomimo tego zawsze gdzieś głęboko, wewnątrz siebie miałam pewność, że może mi być lepiej, łatwiej i przyjemniej. I to właśnie motto stało się moją główną motywacją do zajęcia się sobą i swoim życiem.
 
Moje poszukiwania rozpoczęłam od przeczytania kilku książek na temat pozytywnego myślenia. Potem były warsztaty Regresingu®, indywidualne sesje, praca z afirmacjami, modlitwa i medytacja. Kilkuletnia dosyć intensywna praca nad sobą zaczęła przynosić oczekiwane rezultaty. Z czasem ugruntowywało się we mnie coraz większe poczucie wewnętrznej mocy i boskiego wsparcia. Zapragnęłam wtedy mieć realny wpływ na kreowaną przeze mnie rzeczywistość, bawić się światem wokół mnie, a co najważniejsze spełnić moje życiowe marzenia o harmonijnym wspierającym partnerze, pracy, która będzie przede wszystkim moja największą pasją i życiu pełnym przygód i egzotycznych podróży.
 
Ukończyłam również Roczną Szkołę Regresingu® i sama zaczęłam pracować z klientami nad poprawą jakości ich życia. Wiele lat pracy nad sobą, dało mi solidną podstawę do tego by trafnie diagnozować przyczyny problemów i niepowodzeń u innych, a zdolności, które ujawniły się między czasie, jako efekt praktyki medytacyjnej ( jasnowidzenia, jasnoczucie), jeszcze bardziej ułatwiły moją pracę.
 
W tej chwili już całkiem zapomniałam, jak to jest być człowiekiem wiecznie zalęknionym, nieśmiałym i niepewnym siebie. Z perspektywy wielu lat dochodzę do wniosku, że mój indywidualny rozwój duchowy doprowadził mnie do momentu, w którym stałam się szczęśliwą i spełnioną kobietą sukcesu. Gdy myślę o swoim dzieciństwie uświadamiam sobie, że wszystkie moje najpiękniejsze marzenia, stały się moją rzeczywistością. A moja przewodnia afirmacja to:
 
Cieszę się z tego co mam, Doceniam to i Otwieram się na więcej.
 
Obecnie moje życie jest świadomą podróżą w głąb siebie, podróżą w której odkrywam coraz to nowe zakątki mojego umysłu i drzemiące w nim możliwości, podrożą w której doświadczam możliwości swojej pierwotnej natury jako ukochanego dziecka Boga. Z ufnością płynę boskim nurtem przez życie i korzystam ze wszystkich Boskich Darów i Błogosławieństw. Jeśli jesteś zainteresowany poprawa jakości swojego życia, swoich związków, swojej pracy lub z jakiegokolwiek innego powodu czujesz, że to dobry moment, by coś zmienić lub poprawić w swoim życiu – zapraszam do kontaktu ze mną i do oglądania moich filmików na YouTube, gdzie dzielę się inspiracjami i swoją wiedzą.
 
kinga@czysteswiatlo.com lub 798-501-417