Czyste Światło

Opinie klientów

"Miałam przyjemność doświadczyć "nowego" zabiegu Kingi - kompletowanie Duszy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest najmocniejszy z tych, które poznałam w Jej wykonaniu. Petarda. W trakcie zabiegu można od razu doświadczyć zmian w ciele i samopoczuciu, rejony które do tej pory były u mnie przeczuciami czy podejrzeniami nabrały klarowności i się wyjaśniły. Ciało się zintegrowało, jakby puzzle weszły na swoje miejsca. Nowe odczucie swojego ciała i głębszy oddech oraz wielka euforia z powodu tego że się żyje ! to najbardziej odczuwalne w tej chwili efekty. Dodam, że życie nie było moją ulubioną czynnością, było bo było, teraz zaś stało się w pewnym sensie pasją i z przyjemnością czekam kolejnego dnia i tego co mi on przyniesie. Otworzyła się wielka przestrzeń w której mogę działać, a co najważniejsze, czuję się jej godna. Poczułam też że po raz pierwszy, mimo wielu zabiegów i sesji ustawień rodzinnych, mam prawdziwy przepływ miłości od Mamy. Tak więc zabieg nie tylko zmienia tego który się mu poddaje ale i bliskich, nawet tych którzy od wielu lat nie żyją, jak moja Mama właśnie. Wierzę, że efekty zostaną ze mną na zawsze i że od dziś będę pasjonatką życia i radości ❤ urosły mi skrzydła za co bardzo Ci Kiniu dziękuję. Rób swoją pracę, ja będę polecała każdemu kto zechce o tym słucha". Olga Ch.

Zabieg Kingi to głębokie, duchowe doświadczenie. Takie uzdrowienie duszy. Doświadczyłem bardzo wyraźnego wglądu w sytuację w której część mnie, fragment mojej duszy trzyma się pewnych wydarzeń, ludzi, nierozwiązanych spraw czy niewyrównanych energii. Po prostu pewne wydarzenia były tak ważne, że część mnie została przy nich - czułem niewyjaśniony ciężar ale nie umiałem stamtąd odejść. Odbywa się to na innym poziomie niż podświadomość - w moim przypadku w uzdrawianej przestrzeni dużo było miłości, chęci uzdrowienia sytuacji ale również tęsknoty i poczucia straty. Cały zabieg odczułem jak wejście Kingi w rolę opiekuna duchowego i łagodne zadziałanie, by rozwiązać zapętlone sprawy. Kinga prowadziła moją duszę do najlepszego rozwiązania, na którym korzystają wszystkie istoty zaangażowane w dany problem. Oprócz mnie skorzystała moja partnerka, która przyjechała właśnie do domu i opowiedziała mi jakie miała cudowne odczucia podczas mojego zabiegu.” Adam Bogdan

„Moja problem zaczął się od bólu żołądka, myślałem że to chwilowe, lecz kiedy ból trwał już 6 dzień i nie dawał spać w nocy, pomimo apetytu nie mogłem nic zjeść ból był jak skręcanie ściskanie i rozszerzanie żołądka oprócz tego nie było żadnych innych symptomów. W ciągu 4 dnia odezwała się koleżanka i próbowała pomóc mi za pomocą metody EFT, lecz ból cały czas był skumulowany. 6 dnia nie radząc sobie własnymi metodami odezwałem się do Kingi i przedstawiłem sprawę, Kinga znalazła czas tego samego dnia i już przed zabiegiem powiedziała, że miota się we mnie złość z poczuciem winy i sama świadomość tych słów sprawiła że poleciały mi łzy. Następnie wszedłem w relaksację i zaczął się zabieg. Cudowne było to, że podczas zabiegu żołądek przestał mnie boleć, mogłem maksymalnie się odprężyć, w trakcie po prostu czułem się bosko, czasem traciłem świadomość że zmęczenia z wcześniejszych dni. Po zabiegu już nie czułem uścisku leżałem z uśmiechem na twarzy. Na poziomie fizycznym okazało się, że wątroba atakowała żołądek. Złość, która była skierowana do mnie złączyła się z moim poczuciem winy od partnerek, które wciąż oczekiwały ode mnie dostać coś czego i ja nie miałem, to było tak silne że ta złość aż poszła wcieleniowo od wielu partnerek. Po omówieniu i w trakcie cały czas płakałem takimi płaczem akceptacji pogodzenia się, po godzinie w końcu mój żołądek zaczął pracować byłem i jest tak że szczęśliwy że jedyne co wiem to że kocham zdrowie:) na drugi dzień poczułem napływ energii która wcześniej gdzieś była zabierana:) mega wdzięczność:)))” Jakub Kubus

„Dziękuję Ci, Kinga za cudowny zabieg. Intensywnie pracowałam w temacie miłości do siebie, ale to, co uzyskałam na poziomie głowy, nie bardzo mogłam poczuć w sercu. Czułam jakiś mur przed sobą, którego nie rozumiałam. To, co przeżyłam w trakcie zabiegu było prawdziwe, piękne i bardzo wzruszające. Dla mnie niesamowite było, że podczas wglądu w moją duszę, zobaczyłaś to, co nie pozwalało mi kochać siebie. W swojej pracy nad rozwojem nie potrafiłabym sama dotrzeć do prawdy, którą przede mną odkryłaś, że będąc nie na swoim miejscu nie żyję swoim życiem. Pojednałaś mnie z bliską mi duszą, o której istnieniu nie wiedziałam. Nasze dusze mogły zbliżyć do siebie, nasycić własną energią i pojednać. Teraz możemy już iść swoimi drogami. To pojednanie sprawiło, że również w relacji z moją mamą zadziało się pięknie. Kiedy oczyściła się przestrzeń między nami mama wyszła mi naprzeciw, a ja mogłam pobiec do niej i wtulić się w nią. W tym momencie poczułam, że serce moje wypełnia się po brzegi czystą bezgraniczną miłością do niej, i że ona tę miłość szczerze odwzajemnia. Piszę to wzruszona ze szczęścia, że w zaledwie godzinnym zabiegu zadziało się tyle dobra, miłości i uzdrowienia. Dziękuję Ci, że mogłam skorzystać z Twojego cudownego daru uzdrowienia mojej duszy w temacie miłości. Dziękuję za to, że tak pięknie poprowadziłaś mnie do mamy.” Ela Sz.

Jestem doskonałym przykładem na to, że zabiegi Kingi mają zbawienny i niesamowice pozytywny wpływ na moją sferę duchową, którą przez długie lata zatraciłam w sobie co wielkim piętnem odbiło się na moim życie osobistm."Przygodę" z Kingą zaczęłam dwa lata temu w obliczu bardzo traumatycznych doświadczeń życiowych,które były następstwem zaniedbania sfery duchowej nie przerobionych problemów dzieciństwa.To Kinga właśnie wskazała mi moją duchową ścieżkę pokazała, jak i zkąd rozpocząć tą ciężką ale wspaniale oczyszczającą podróż do mojego wnętrza i odkrywania potencjału i światła,które każdy z nas w sobie nosi, nie każdy jednak sam potrafi je odnaleść. Kinga od razu bezbłędnie zdiagnozowała i odnalazła genezę problemów wiedziała jak mnie naprowadzić i za które sznurki pociągnąć ażeby odblokować przepływ pozytwnych emocji. Dzisiaj dzięki wskazówkom i zabiegom Kingi jestem w zupełnie innym miejscu mojego życia!!! Odnoszę sukcesy, doznałam ukojonia i spokoju! Po każdym zabiegu, czuję się oczyszczona spokojna nastawaiona na miłość i wspaniałe życie z którego chce czerpać całymi garściami. Jestem bardzo wdzięczna i polecam każdemu kontakt z Kingą bo to wspaniała pozytywna wyzbyta wszelkiego oceniania pełna miłości Osoba, która budzi moje Wilekie zaufanie. 
                                                               Marta Tabaka 
 
 
Polecam zabiegi przeprowadzane przez Kinge, naprawde z czystym sumieniem moge napisac, ze nie tylko jest ona wspaniala, ciepla i zyczliwa osoba, ale przede wszystkim jest bardzo dobra w tym co robi! Za kazdym razem po zabiegu, zaczynam jeszcze intensywniej pracowac nad soba, co skutkuje poprawa jakosci zycia, lepszym samopoczuciem i wieksza pewnoscia siebie. Rowniez analizy, ktore robi Kinga sa bardzo trafne- u mnie zgadzalo sie doslownie wszystko. Z calego serca polecam :)  
                                                               Joanna Trąbska 
 
 
Na przestrzeni kilku lat korzystałem z różnych zabiegów u Kingi (rozpuszczania węzłów karmicznych, sesji regresingu, ...). Każdy z nich był owocny i każdy popychał we właściwym kierunku, pomagał odkrywać siebie. Kinga bardzo trafnie potrafi określać źródła naszych leków, oporów, „słabości” (możecie być pewni, że przy niej nic się nie ukryje :) Nie ma się jednak czego obawiać, bo razem z diagnozą problemów otrzymacie zarówno skuteczną pomoc jak i ogrom wsparcia i akceptacji :) Polecam!  
                                                               Michał Blachowski 
 
 
Kilkakrotnie korzystałam u Kingi z zabiegu wypalania węzłów karmicznych i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie, a opis zabiegu i zalecenia inspirujące i pomocne. Polecam!  
                                                               Agnieszka Redkowiak 
 
 
U Kingi korzystałam z różnych zabiegów, zaczęło się od jej płyty "Medytacja otwartości na idealnego partnera" to chyba był rok 2008, były też sesje regresingu, na które jeździłam do Kingi z Warszawy do Gorzowa Wlkp. Oprócz sesji dostawałam za każdym razem jeszcze od Kingi nocleg, wyżywienie, długie rozmowy i to wszystko gratis. Zawsze był to czas owocnie spędzony. Później były jeszcze inne zabiegi robione dla mnie przez Kingę. Nie jestem chyba w tanie wszystkich wymienić. Ale gdy coś się zaczyna u mnie "dziać" nie tak jak bym sobie tego życzyła, zawsze wracam do Kingi, ufam jej i wiem, że jestem w dobrych rękach. Z Kingą przepracowałam tematy, które w moim życiu "kulały" i wydawało mi się, że zawsze tak zostanie. Ale gdy ja zaczynałam wątpić Kinga zawsze była dla mnie wsparciem. Kinga bardzo za wszystko dziękuję i myślę, że jeszcze nie raz będziemy razem "pracować". Z całego serca, szczerze polecam ;-)  
                                                               Sylwia Grabowska 
 
 
Trafiłam na strone Kingi w momencie gdy w moim życiu przestało mnie cokolwiek cieszyć. DZięki ogromnemu wsparciu i zabiegom, które miałam przeprowadzone powoli staje na nogi, nabieram siły i wiary w to, że moje życie będzie inne, lepsze. Jestem bardzo wdzięczna Kindze, że za każdym razem rozwiewa wszelkie moje wątpliości oraz udziela wskazówek jak "pójść do przodu". W relacji czuć ogromne ciepło, zrozumienie i akceptację dzięki czemu z ufnościa oddaje w tak dobre ręce siebie i cieszę się że mam możliwość zmiany na lepsze:) Kinia ściskam serdecznie i z całego serca życzę kazdemu, kto jest gotowy na zmiany by trafił w tak profesjonalne ręce jak Twoje:)  
                                                               Dziękuję Ci, Kasia  
 
 
Kinguś pragnę Ci podziękować z całego serca za zabiegi uzdrawiania duchowego. Najbardziej cudowne i wręcz niewiarygodne dla mnie jest to , że od zawsze cierpiałam na straszne bóle brzucha w czasie okresu całe opak. tabletek szło za każdym razem, bo inaczej kroku nie zrobiłam z bólu, a tu pierwszy raz w życiu mam od 3 miesięcy łagodne okresy tak że nie muszę brać tabletek, to jest dla mnie Cud :) Jestem bardziej przytomna, mam jaśniejszy umysł i to jest fajne. Jestem spokojniejsza, już nie mam palpitacji serca za każdym razem jak się denerwowałam, jest we mnie więcej spokoju. Jestem Ci bardzo wdzięczna Kinguś za to wszystko co dla mnie robisz.  
                                                               Beata  
 
 
Kinga, czuję wreszcie, że funkcjonuję jak normalny człowiek (energetycznie). Przyżywam stany blogosci i miłości :). To dzięki Tobie ...  
                                                               Michał  
 
 
Dziękuję Kindze za wykonanie dla mnie zabiegów. Współpracą z nią jest bardzo sympatyczna, uczciwa i rzetelna. Z dużą cierpliwością rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Żadne z moich pytań nie zostało bez odpowiedzi. Stwierdzam, że Kinga dokonuje cudu w moim życiu, mimo tego, że byłem pozbawiony wiary w uzdrowienie mojej sytuacji. Mimo tego, że jestem tylko kilkanaście godzin po zabiegu rozwiązywanie więzi karmicznych zauwazyłem znaczną poprawę.  
                                                               Andrzej  
 
 
Kingo, dziękuję bardzo za dwie piękne i niezwykle oczyszczające sesje, rozplątujące uwikłania karmiczne z rodzicami. Chociaż prawda, którą piszesz w swoich sprawozdaniach po sesji jest niełatwa czasami do przyjęcia, to jednak to co jest dla nas najtrudniejsze bardzo często staje się naszą siłą, źródłem mocy. I tego życzę sobie. Aho!  
                                                               Dziekuję, Joanna  
 
 
Chciałbym bardzo podziękować Kindze za zabiegi usuwania węzłów. Robi to bardzo profesjonalnie i zawsze dostaję na maila dobre opisy tego, co wyszło w trakcie.  
                                                               Michał Grobelny  
 
 
Kinga, po pierwsze dziękuję za cudowną analizę. Ukazała chyba wszystko to co najważniejsze. Jestem zdumiony Twoimi umiejętnościami, to jak potrafisz spojrzeć na człowieka i niby go nie znając wiesz więcej niż on sam :) Wszystko co napisałaś już gdzieś wiedziałem, czułem, ale to przed sobą skrywałem. Ty mi to tak zgrabnie poukładałaś i pokazałaś, że teraz wiem faktycznie co robić. To co chciałem osiągnąć prosząc Ciebie o analizę osiągnąłem i z całego serca Tobie dziękuję.  
                                                               Wojtek Płonka  
 
 
Kinga została mi polecona przez koleżankę - poprosiłam o analizę. Nie spodziewałam się absolutnie tego co otrzymałam - uzdrawiająca prawda przemawiająca do wnętrza, wyjaśniająca wiele spraw w moim życiu, niesamowicie oczyszczające i budujące przeżycie. A najpiękniejsze w tym jest to że Kinga nie zostawia "pacjenta" samego - służy radą, odpowiada na pytania i jest super wsparciem w procesie. Jestem też już po zabiegu harmonizacji półkul - kolejne pozytywne zaskoczenie którego efekty odczuwam coraz bardziej każdego dnia. I ponownie - Kinga jest "na miejscu" i pomaga przejść przez wątpliwości i niepokoje... Niesamowite doświadczenie które każdemu polecam.  
                                                               Olga Ch.  
 
 
Kinga, To wszystko co napisałaś, jest niesamowite i bardzo trafne. Nie za bardzo wierzyłam, jak koleżanka mi Ciebie poleciła, ale to co napisałaś pokrywa się z informacjami m.in z ustawień i też moją własną intuicją.Dziękuję Ci jeszcze raz za analizy i na pewno jeszcze się odezwę !  
                                                               Agnieszka Maja Wawrzyniak.  
 
 
Kinga, zobaczenie prawdy o sobie samej jest straszne. Dla mnie jest. Nie wiem dokąd mnie praca nad tym co dla mnie otwarłaś zaprowadzi, ale już na ten moment wiem, że te 20 funtów, które wydałam na obie analizy, były jednym z lepiej zainwestowanych 20 funtów w moim życiu. Dziękuję :)  
                                                               Joanna S.  
 
 
Od bardzo długiego czasu zmagam się z pewną chorobą, kompletnie nie miałam pojęcia, dlaczego nie jestem w stanie jej wyleczyc konwencjonalnymi metodami. Podczas zabiegów uzdrawiających Kinga zobaczyła dokładnie i jasno, jakie są duchowe przyczyny choroby, więc wiem już, z czym trzeba popracować, co jest dla mnie ogromną pomocą. Same zabiegi również bardzo sobie cenię, analiza była swietna, Kinga jest naprawdę utalentowana : ) Dzięki jej wskazówkom chyba uda mi się również uzdrowić relację z mamą. Jestem Kindzie bardzo wdzięczna : )  
                                                               Magda Gierczak  
 
 
Zabieg u Kingi wzmacniający cechę urzeczywistnienia wspominam bardzo dobrze, czułam, że płynie bardzo przyjemna energia, przychodziły uświadomienia i rozjaśniało mi się w głowie. Czułam, że część została przetransformowana, a cześć obciążeń związanych z tematem wyszła na wierzch do uzdrowienia. Myślę, że był bardzo korzystny. I dziękuję:)  
                                                               Adżelika Sobczak  
 
 
W ostatnim czasie miałem u Kingi dwa zabiegi - rozpuszczanie węzłów oraz wzmocnienie cechy urzeczywistnienia. Dzięki nim ruszyły mi się dość konkretnie pewne poważne i podstawowe problemy, zmieniając mi tym samym punkt widzenia na wiele spraw i przynosząc rozwiązania problemów, wobec których czułem się bezsilny i bezradny. Jestem niezwykle wdzięczny Kindze, gdyż nie jestem pewien czy sam bym sobie z tym wszystkim poradził w jakimś sensownym przedziale czasu. :)  
                                                               Łukasz Kubiak  
 
 
Miałam robiony zabieg na cechy urzeczywistnienia 'ufna otwartość' i 'radosny spokój', rzeczywiście po zabiegu czuje się bardziej spokojna co również pomogło mi w pracy :) jestem bardziej zrelaksowana i naprawdę odczuwam radosny spokój w sercu, jestem bardziej wesoła i nie przejmuje się tak bardzo wszystkim, nawet sprawami które wcześniej denerwowały mnie lub wprowadzały w stan paniki lub zdenerwowania. Co do ufnej otwartości to moja podświadomość trochę nie akceptuje ale ogólnie mam większe zaufanie do wydarzeń w moim życiu, zdecydowanie lepiej niż było kiedyś. Dziękuję.  
                                                               Beata Wójcik  
 
 
Miałam dwa zabiegi uzdrawiania duchowego - z obu z każdym dniem jestem bardziej zadowolona. Kinia naruszyła zablokowane wzorce, w których istnieniu nie miałam pojęcia, a które bardzo mi przeszkadzały w życiu. Po zabiegach tematy wypływają same jakoś tak na spokojnie i udaje mi się po kolei je uzdrawiać. Dziękuję Kinga ze przerwanie tamy blokującej te paskudne wzorce, które teraz mogę uzdrawiać!  
                                                               Kasia Jezierna  
 
 
Kinga robiła mi zabieg rozpuszczania węzłów i wzmacniania cech urzeczywistnienia kilka razy. Czułam delikatną energię, która fajnie mnie łagodziła i harmonizowała. Zazwyczaj też po zabiegu czułam większy spokój i jasność umysłu. Bardzo pozytywnie odbieram te zabiegi i polecam jako uzupełnienie i przyspieszenie pracy nad sobą.  
                                                               Karolina Kozielska  
 
Kingo dziękuję za analizę. Czuję, że trafiaś w "dziesiątkę". I to cała prawda, którą musiałam usłyszeć na swój temat.  
                                                                Joanna G.  
 
Dziękuję za dekret - jest dla mnie idealny - pierwsze przeczytanie było bardzo emocjonalne i zroszone łzami. Twoje wnioski o moim podejściu do Boga też są niesamowite, bo właśnie pracuję nad uzdrawianiem relacji z nim i w tym kontekście wszystko mi się układa w całość. Bardzo Ci dziękuję za pomoc :))) Dużo mi się w głowie rozjaśniło i nastąpiło zrozumienie mojej sytuacji.  
                                                                Ela z Kołobrzegu 
 
Cześć Kinga,to jest niesamowite :). Bo przecież nie mogłaś wiedzieć, co się u mnie wydarzyło ostatnio, a przecież doskonale to odczytałaś :))) Jest to dla mnie potwierdzeniem Twoich wysokich kompetencji w tej dziedzinie/metodzie  
                                                                Michał G. z Wrocławia 
 
Dziękuje z całego serca za wnikliwą i prawdziwą analizę:)jak dla mnie strzał w 10, i szybkie jej przesłanie. Chętnym z czystym sercem polecę Twoje analizy:)  
                                                                Andrzej 
 
Pisze ponieważ chciałem Ci podziękować za Twoją medytacje otwartości na idealna parnerkę. Jest super. Dzięki tej medytacji w lecie zeszłego roku poznałem Marte z Warszawy. Poznalismy się na turnusie nad morzem w Darłówku i pierwsze moje z nią rozmowy to było jedno wielkie zaskoczenie ze ktoś może być tak podobny do mnie.
                                                                        Albert
 
Kinga, muszę stwierdzić, że ze wszystkich osób, do jakich trafiłem (jasnowidze, wróżki) Ty mi najwięcej prawdy powiedziałaś na temat mojego związku. Dziś już nie mam wątpliwości, że dawno temu powinienem był dać sobie z tym związkiem spokój. Nie bałaś się powiedzieć mi prawdę i za to Ci dziękuję. Chociaż nie jesteś wróżką, to ze wszystkim idealnie trafiłaś i przepowiedziałaś przyszłość. Dziękuję
                                                                  Adrian
 
Kinga dekret jest niesamowity, to jest to co czuję, a nie mogłam z siebie wydobyć. Dzięki, dzięki dzięki
                                                                Agnieszka K.
 
Kingo, przede wszystkim gratulacje ! Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w Twoim debiutanckim szkoleniu.
Bardzo mi się podobał sposób prowadzenia warsztatów, a także miło mi było spotkać osoby, w nim uczestniczące.
Stworzyłaś fajną atmosferę zajęć. Wróciłam z zajęć napełniona dobrą energią i chęcią do dalszej pracy, a przede wszystkim odpoczęłam od wszystkiego co złe.
                                                               Viola
 
Niedawno odbyłam szkolenie-kurs masażu Lomi-Lomi Nui u wspaniałej osoby,
jaką jest Kinga. Cały kurs wspominam bardzo ciepło i niezmiernie pozytywnie.
Kinga przekazała mi całą wiedzę w sposób zrozumiały i potrafiła ukazać mi
prawdziwe piękno Lomi-Lomi Nui. Jestem jej za to szczególnie wdzięczna,
ponieważ dzięki naszemu spotkaniu,wiele zmienia się we mnie i w moim otoczeniu :).
Serdecznie polecam Kingę,jako nauczycielkę i zapraszam również do mnie na wspaniały
masaż.
Małgorzata Sroka-Warszawa(łomianki,ul.Dolna 40/róg Kamienistej)
sroczka2000@tlen.pl,tel.880-863-841.
                                                                  Małgosia
 
Stronkę Kingi znalazłam "przypadkiem", Zdecydowałam się od razu na kurs masażu, tylko nie sądziłam, że będę musiała czekać i że tak trudno się do niej dostać :)
Poznałam wspaniały masaż, który stał się moją największą przygodą i
pozwolił mi wejść na nowy etap życia. Kinga nauczyła mnie również innych technik pracy ze sobą, a najbardziej cenię sobie to, że poznałam osobę tak spontaniczną i otwartą na ludzi, która od samego początku traktowała
mnie jak najlepszego przyjaciela. Dziękuję Ci.
                                                                     Iza z Piły
 
Płytę Kingi mam od 3 dni. Rzeczywiscie dzieją się cuda:))również w
sferach nie-związkowych. Największe zaskoczenie-Kinga nie ma wzorców wabiących w głosie i nie słychać w jej głosie frustracji sexualnych, więc po prostu można z miejsca zacząć pracę z płytą bez obaw. Płyta rewelacyjnie otwiera i harmonizuje czakramy, szczególnie czakramy od serca w górę. Po 2 dniach słuchania nadawałam sie tylko na sesję Regresingu wiec wywala i to maxymalnie i to rzeczy i tematy, które ponoć miałam uzdrowione:))Polecam
                                                                   Danusia
 
Witaj ;)
Bardzo Ci dziękuję za modlitwę, odczułem ją bardzo wyraźnie. W
czwartek ścięło mnie dość mocno, a potem na przemian byłem
rozdrażniony, zachwycony i zniechęcony. Pojawiło się też duże
pomieszanie, i dużo spałem (właściwie prawie cały weekend). Tak, że możesz być z siebie dumna, bo faktycznie masz moc ;). Dziękuję Ci też za inspiracje. W pełni zgadzam się z tym, co napisałaś i z afirmacjami, które zaproponowałaś.
                                                                  Filip R.
 
Kinga, zacznę od początku...Zgłosiłam się do Ciebie, bo od dłuższego czasu pracuję w temacie związków, bez specjalnych efektów, po prostu czułam, że stoję w miejscu i nie wiedziałam co jest nie tak. W pierwszym dniu Twojej modlitwy czułam się fatalnie, miałam jakiegoś dołka, ale tłumaczyłam sobie, że to opory, drugiego dnia było już o wiele lepiej i nawet poczułam nadzieję :) Z każdą chwilą czułam się o coraz radośniej,
zaczęło mi się rozjaśniać coraz bardziej i bardziej. 3 dnia poczułam jak ogromny ciężar spadł mi z serca, płakałam przy tym ze dwie godziny :) Kiedy dostałam od Ciebie inspiracje, to był strzał w 10! Bardzo ładnie pokazałaś mi moje wszystkie wzorce, których do tej pory nie chciałam widzieć. Minęło kilka dni od modlitwy, mojego ukochanego
jeszcze nie spotkałam, ale czuję silne wsparcie z góry, którego nigdy wcześniej nie odczuwałam. Dziękuję Ci z całego serca i życzę Ci wszystkiego co najwspanialsze.
                                                               Ania W.
 
Bardzo dziękuję za analizę czytam ją od wczoraj w kółko żeby ogarnąć całości
i żeby opadł szok jej trafność. Tak ładnie obnażyłaś moje wzorce, które
wcześniej wydawały mi się świetnym sposobem na Nasz związek.
(...)Kingo marzyłam żeby trafić na takiego kogoś jak Ty :-) Kogoś mądrego kto w
temacie związków( i nie tylko:-)) ma uporządkowane, przerobione i tą wiedza,
mądrością chce i umie się podzielić. Dziękuję
Z wdzięcznością Kasia
                                                     Katarzyna P.
 
Kingo, długo borykałam się z podjęciem pewnych ważnych dla mnie życiowych
decyzji. Na masaż przyszłam głównie po to, by zrelaksować się i odreagować
napięcia w pracy. Kiedy tylko Cię zobaczyłam, od razu zrobiłaś na mnie dobre wrażenie:)
Uśmiechnięta, ciepła i wyciszona zarazem. Po zabiegu czułam się bardzo zrelaksowana
w ciele, ale co mnie najbardziej zaskoczyło, doznałam olśnienia :) Olśnienia w
temacie, który cały czas odkładałam, bo bałam się z nim skonfrontować. Pojawiło
się tak proste rozwiązanie, że sama się sobie dziwie, że wcześniej na to nie wpadłam.
Czuję też, że stałam się osobą bardziej pewną siebie i tego co robię. Planuję już u Ciebie
kolejny masaż
                                             Asia T. z Gorzowa
 
 (...)Zmiany dało się wyczuć jeszcze w trakcie uzdrawiania -kilka razy "wywaliło" mi w
pracy ale potem było już dobrze. Ciekawe było to że przez serce zaczełam
czuć niektóre osoby, np.jednego mojego znajomego z Oleśnicy i się jakby
poprawiły relacje z niektórymi osobami. Dużo rzeczy które vwcześniej były
niedoruszenia zaczęły nagle wychodzić na sesjach. No i najwazniejsze- Marek
wrócił ze stanów:)) (...)Jeszcze raz dziękuję za uzdrawianie serduszka
 
               &"Miałam przyjemność doświadczyć "nowego" zabiegu Kingi - kompletowanie duszy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest najmocniejszy z tych, które poznałam w Jej wykonaniu. Petarda. W trakcie zabiegu można od razu doświadczyć zmian w ciele i samopoczuciu, rejony które do tej pory były u mnie przeczuciami czy podejrzeniami nabrały klarowności i się wyjaśniły. Ciało się zintegrowało, jakby puzzle weszły na swoje miejsca. Nowe odczucie swojego ciała i głębszy oddech oraz wielka euforia z powodu tego że się żyje ! to najbardziej odczuwalne w tej chwili efekty. Dodam, że życie nie było moją ulubioną czynnością, było bo było, teraz zaś stało się w pewnym sensie pasją i z przyjemnością czekam kolejnego dnia i tego co mi on przyniesie. Otworzyła się wielka przestrzeń w której mogę działać, a co najważniejsze, czuję się jej godna. Poczułam też że po raz pierwszy, mimo wielu zabiegów i sesji ustawień rodzinnych, mam prawdziwy przepływ miłości od Mamy. Tak więc zabieg nie tylko zmienia tego który się mu poddaje ale i bliskich, nawet tych którzy od wielu lat nie żyją, jak moja Mama właśnie. Wierzę, że efekty zostaną ze mną na zawsze i że od dziś będę pasjonatką życia i radości ❤ urosły mi skrzydła za co bardzo Ci Kiniu dziękuję. Rób swoją pracę, ja będę polecała każdemu kto zechce o tym słuchać". Olga Ch. #160;                                            Ela
 
 Dziękuję Ci bardzo za rozmowę i sesje regresingu. Pomimo, że była to moja pierwsza
sesja nie spodziewałem się tak spektakularnych efektów. Rozjaśniło mi się bardzo w
moim związku z A. Do tej pory, kiedy przypominam sobie medytacje, którą mi zrobiłaś
po sesji, mam łzy wzruszenia w oczach
 
                                                     Grzegorz G. z Gorzowa
 
 
Kinga, dziękuję Ci z całego serduszka za modlitwę wstawienniczą. Przyznam szczerze,
że podeszłam do tego z lekką rezerwą i wogóle nie liczyłam, że coś z tego wyjdzie:)
Nie sądziłam, że tak szybko i pozytywnie odczuję skutki Twojej modlitwy. Masz kobieto
Moc:)"
                                          Magda Z. z Warszawy