Czyste Światło

Modlitwa dziękczynna za związek

 Modlitwa dziękczynna za związek

                „Dziękuję Ci Boże, za to, że obdarzasz mnie cudownym, oświecającym związkiem najwyższej jakości z doskonałym dla mnie kochankiem (doskonałą dla mnie kochanką). Dziękuję za to, że troszczysz się o niego (o nią), o mnie i o nasz doskonały związek. Dzięki ci, Boże, za miłość Boskiej istoty we mnie, która zawsze przyciąga do mnie cudownego, kochającego partnera (cudowną kochającą partnerkę) do wspólnej praktyki i życia ze mną. Dzięki Ci, Boże, za to, że mój cudowny partner jest przytomny (moja cudowna partnerka jest przytomna) i doskonale prosperuje. Dziękuję za to, że zawsze jest świadomy (świadoma) swoich nieograniczonych Boskich możliwości i chętnie z nich korzysta. Dziękuję Ci Boże, za oddanego przyjaciela i kochanka (oddaną przyjaciółkę i kochankę) w jednej osobie. Jestem wdzięczna(y) za możliwość nieustannego bycia z takim mężczyzną (z taką kobietą). Dziękuję ci, Boże, za to, że nasz związek jest oświecającą Boską przygodą, pełną miłości i cudownych niespodzianek teraz i w przyszłości. Dziękuję za to, że nasz trwały, bezpieczny, szczęśliwy związek bazuje na wzajemnej miłości, atrakcyjności i zrozumieniu. Dziękuję za to, że mamy wspólne cele i zainteresowania. Dziękuję sobie za to, że wreszcie zaakceptowałam, iż taki związek jest najkorzystniejszą drogą do urzeczywistnienia pełni naszej Boskości.

                Dziękuję Bogu za to, że zbliżenia fizyczne z moim kochankiem (kochanką) służą równoczesnemu ładowaniu się czystą, oświecającą, Boską energią. Dziękuję za to, że zawsze towarzyszy nam świadomość harmonii z Boską wolą, energią, miłością, mądrością i mocą, a czystość i światłość urzeczywistniają się na wszelkich poziomach. To wspaniałe – przeżywać najcudowniejsze uniesienia i rozkosze w pełni świadomie i przytomnie. Dziękuję Ci, Boże , za podtrzymywanie przytomności mojego umysłu w związkach z mężczyznami (kobietami) i w seksie. Dziękuję Ci, Boże, za wszelkie dary i błogosławieństwa, które tak hojnie spływają na mnie, mojego kochanka (moją kochankę) i na nasz związek. Dziękuję Ci, Boże  za to, że ochraniasz mnie, mojego partnera (moja partnerkę) i nasz cudowny związek przed seksualną presją otoczenia i przed wszelkimi ingerencjami z zewnątrz. Dziękuję Ci, Boże za to, że dajesz nam poznać i doświadczać w naszym związku tak cudownych przeżyć i energii, jakich dotychczas nie znaliśmy. Dzięki za to, że hojnie nagradzasz naszą ufność i otwartość na wszystko co najlepsze w nas, w związku i seksie. Dziękuję Ci za to, że wspierasz nasze szczęście i oświecenie poprzez opiekę nad naszym związkiem. Z ufnością powierzam się Twemu, Boże, prowadzeniu drogą do ostatecznego oświecenia poprzez nasz związek. Wiem, że z Twoją opieką nie ma dla nas przeszkód, są tylko drogowskazy, z którymi łatwo i skutecznie radzimy sobie, doskonale rozumiejąc Ciebie i Twoją wolę. Dzięki Ci za to, że nasz cudowny związek jest wielkim sukcesem i przyciąga do nas inne wielkie sukcesy. Dzięki Ci, Boże, za to, że mogę być z mężczyzną, którego kocham (z kobietą, którą kocham) i który(a) mnie kocha, bez żadnych warunków.

Dzięki Ci, Boże, za to, że wspierasz i oświecasz nasze umysły obdarzając nas najwyższą szczęśliwością już teraz. Dziękuję Ci za to, że jesteś dla nas inspiracją i przyjemnością najwyższej jakości już teraz.

Dzięki Ci, Boże, za świadomość, że wszystko może przeminąć, ale nasza miłość nie przeminie.

Ufam Tobie, Boże, i Twemu prowadzeniu w miłości, związkach z mężczyznami (kobietami) i w seksie.”

 

Tekst został zaczerpnięty z książki B. Augustynowicz i L. Żądło pt „Związki miłości na ścieżce do samorealizacji” – str 147.